Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.09.14
2850 0
Друкувати
Обране

Присвоюємо кваліфікацію військовослужбовцям ЗСУ: є зміни

Міноборони внесло зміни до Інструкції про порядок присвоєння класної кваліфікації військовослужбовцям Збройних Сил України.

Так, зміни внесені в додаток 2 «Перелік штатних посад і військово-облікових спеціальностей прапорщиків, мічманів, сержантів, старшин та рядового складу, у тому числі військовослужбовців військової служби за контрактом, за якими може бути присвоєна класна кваліфікація» Інструкції.

В новій редакції викладені наступні посади: баталер, заступник начальника обслуги, майстер, начальник групи, начальник лабораторії, начальник майстерні (з ремонту озброєння та техніки), начальник відділення, начальник поста спеціального зв'язку, начальник обслуги, начальник фінансової частини (роти, батареї та їм рівних), оператор, старший майстер, старший оператор, номер груп військово-облікових спеціальностей.

Також додаток 2 доповнено новими позиціями : бухгалтер (2 категорії), водій-електрик, провідний бухгалтер, бухгалтер (1 категорії), парашутист-укладальник, сержант-інструктор (навчальної військової частини, центру), електрозварник.

Зміни внесені наказом МОН від 06.08.2014 р. № 507, який набирає чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в «ОВУ» № 73 від 19.09.2014 р.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі