Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.05.16
10431 0
Друкувати
Обране

Про деякі питання роботи за сумісництвом

Питання: Звільнившись з основного місця роботи працівник не повідомив про це на підприємстві, де він працює по сумісництву. Через чотири місяці він приніс трудову книжку в якій було зазначено, що він звільнений, ще в грудні 2015 року. Які дії має зробити бухгалтер підприємства, де він працює по сумісництву? Якщо виходить, що з грудня 2015 року він не мав основного місця роботи і чи загрожує це штрафами?

Відповідь: Керівнику підприємства потрібно скласти акт про те, що працівник приніс трудову книжку на підприємство, де він працює по сумісництву, а також відібрати пояснення від працівника з цього приводу та чому він не повідомив про звільнення з основного місця роботи керівника ще у грудні 2015 року. Далі працівник пише заяву про переведення його із сумісництва на основне місце роботи, а керівник видає відповідний наказ.

Бухгалтеру підприємства у цьому випадку штрафи не загрожують, оскільки працівник не виконав необхідних дій для завчасного повідомлення керівника підприємства, де він працює по сумісництву, про звільнення з основного місця роботи.

Управління Держпраці у Хмельницькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі