Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.08.21
2024 0
Друкувати
Обране

Щодо можливості соціальному педагогу протягом основного робочого часу вести викладацьку роботу

Умови оплати праці педагогічних працівників закладів і установ освіти визначені в Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (зі змінами), затвердженій наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. N 102 <..> (далі - Інструкція).

Відповідно до абзацу четвертого пункту 91 Інструкції інші працівники закладів освіти (у тому числі соціальні педагоги) можуть вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями у цьому ж закладі освіти, але в середньому не більше 12 годин на тиждень (480 годин на рік), якщо вони по основній роботі отримують повний посадовий оклад (ставку).

У випадках, коли вищезгадані працівники отримують по основній посаді 0,5 посадового окладу (ставки), їм дозволяється вести викладацьку роботу в середньому 18 годин на тиждень (720 годин на рік).

Названим працівникам за норму годин, визначену в цьому пункті, оплата проводиться понад основний посадовий оклад (ставку) у порядку, передбаченому відповідно для учителів, викладачів та керівників гуртків (за тарифікацією).

За години викладацької роботи чи занять з гуртками, виконані, як виняток, у зв'язку з виробничою необхідністю понад норму, зазначену у пункті 91 Інструкції, провадиться погодинна оплата за фактичну кількість годин, але не більше 240 годин на рік.

Тобто соціальний педагог у закладі загальної середньої освіти, який по основній роботі отримує повний посадовий оклад, під час основного робочого часу може вести викладацьку роботу у цьому ж закладі в середньому не більше 12 годин (480 годин на рік) на тиждень за тарифікацією і, як виняток, у зв'язку з виробничою необхідністю не більше 240 годин на рік з погодинною оплатою.

Джерело:
Лист Міносвіти від 05.03.2021 р. N 1/11-1565
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×