Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.10.16
8573 0
Друкувати
Обране

Щодо тарифного розряду керівника установи за ЄТС

Розміри посадових окладів керівників бюджетних установ визначаються за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки (далі - ЄТС) розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298, та галузевими наказами, розробленими на виконання цієї постанови.

Як правило, в галузевих наказах передбачені показники віднесення закладів та установ до груп з оплати праці керівних працівників з урахуванням специфіки галузі.

З урахуванням цих показників органом вищого рівня у наказі про призначення керівника бюджетної установи на посаду (контракті) встановлюється конкретний розмір тарифного розряду ЄТС, за яким визначається керівнику посадовий оклад.

Якщо галузевим наказом не передбачено показників віднесення закладів та установ до груп з оплати праці керівних працівників, то конкретний розмір тарифного розряду ЄТС встановлюється керівнику бюджетної установи за рішенням органу вищого рівня у межах наявних коштів на оплату праці та мінімального-максимального діапазону розмірів тарифних розрядів, затверджених відповідною схемою тарифних розрядів посад керівників.

Наприклад, так встановлюється тарифний розряд ЄТС керівникам, посади яких наведені у вашому листі, - начальнику (директору) регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини (наказ Мінагрополітики від 03.11.2005 р. N 602) або директору загальноосвітньої школи (наказ Міносвіти від 26.09.2005 р. N 557).

Лист Мінсоцполітики від від 18.03.2016 р. N 298/13/84-16

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі