Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.10.16
7996 0
Друкувати
Обране

Щодо тарифного розряду керівника установи за ЄТС

Розміри посадових окладів керівників бюджетних установ визначаються за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки (далі - ЄТС) розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298, та галузевими наказами, розробленими на виконання цієї постанови.


Як правило, в галузевих наказах передбачені показники віднесення закладів та установ до груп з оплати праці керівних працівників з урахуванням специфіки галузі.

З урахуванням цих показників органом вищого рівня у наказі про призначення керівника бюджетної установи на посаду (контракті) встановлюється конкретний розмір тарифного розряду ЄТС, за яким визначається керівнику посадовий оклад.

Якщо галузевим наказом не передбачено показників віднесення закладів та установ до груп з оплати праці керівних працівників, то конкретний розмір тарифного розряду ЄТС встановлюється керівнику бюджетної установи за рішенням органу вищого рівня у межах наявних коштів на оплату праці та мінімального-максимального діапазону розмірів тарифних розрядів, затверджених відповідною схемою тарифних розрядів посад керівників.

Наприклад, так встановлюється тарифний розряд ЄТС керівникам, посади яких наведені у вашому листі, - начальнику (директору) регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини (наказ Мінагрополітики від 03.11.2005 р. N 602) або директору загальноосвітньої школи (наказ Міносвіти від 26.09.2005 р. N 557).

Лист Мінсоцполітики від від 18.03.2016 р. N 298/13/84-16

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн