Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.06.17
14537 5
Друкувати
Обране

Щодо встановлення тарифних розрядів керівним працівникам установ, закладів та організацій

Згідно зі статтею 8 Закону України "Про оплату праці" умови і розміри оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, визначаються Кабінетом Міністрів України.

Умови оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".

На виконання пункту 6 вищезазначеної постанови Кабінету Міністрів України міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади було розроблено і затверджено конкретні умови оплати праці та розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників підвідомчих бюджетних установ, закладів та організацій відповідно до Єдиної тарифної сітки з урахуванням складності, відповідальності та специфіки їхньої роботи.

Керівникам установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери встановлення тарифних розрядів у межах діапазону, затвердженого відповідною схемою, проводиться за рішенням органу вищого рівня з урахуванням, у разі наявності, показників віднесення до груп з оплати праці керівних працівників закладів та установ.

Відповідно до пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. N 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" конкретні розміри посадових окладів встановлюються у межах затвердженого фонду заробітної плати.

Лист Мінсоцполітики від від 22.02.2017 р. N 437/0/101-17/281

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Коля
23.06.2017
Головбухи УправлІнь освіти м. Києва щомісяця отримують премії, що у декілька разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат простих бухгалтерів та техпрацівників. Подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для рядових бухгалтерів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , в основному, собі та заступникам. -----------------------------------------------------------------------------------------Кажуть, що це порушення є не тільки у Києві, а і у інших містах, і не тільки в освіті; і були скарги працівників , а віз і досі там .
Ukra Коля
30.06.2017
Чому чіпляються до бухгалтерії? Вислуга років відсутня .... Премії відсутні..... Надбавки також.... Все з фонду економії. ЗП Гл бух 3500. Коля Ви мабуть ПЕДАГОГ, у якого зп ого го го го.
Татьяна Коля
23.06.2017
Коля, свали с сайта!
Пітекантроп
23.06.2017
Жги ишчо!
Кардинал
29.06.2017
Татьяна, мабуть і є головбух управління освіти.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі