Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.08.18
9928 0
Друкувати
Обране

Щодо записів до трудових книжок при перетворенні закладів охорони здоров'я

Частиною третьою статті 36 Кодексу законів про працю України визначено, що, зокрема у разі реорганізації підприємства (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення), дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників (пункт 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України).

Внесення записів до трудової книжки здійснюється відповідно до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України і Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. N 58 (зі змінами) (далі - Інструкція) <...>.

Так згідно з пунктом 2.15 Інструкції якщо за час роботи працівника назва підприємства змінюється, про це окремим порядком у графі 3 трудової книжки робиться запис: "Підприємство таке-то з такого-то числа перейменоване на таке-то", а у графі 4 проставляється підстава перейменування - наказ (розпорядження), його дата і номер.

Звертаємо увагу, що пунктом 2.4 Інструкції передбачено, що усі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, а також про нагороди та заохочення вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження), але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення - у день звільнення і повинні точно відповідати тексту наказу (розпорядження).

У зв'язку з цим <...> запис до трудової книжки у вашому випадку необхідно вносити за аналогією з пунктом 2.15 Інструкції, а саме: на підставі наказу (розпорядження) власника підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу.

Лист Мінсоцполітики від 12.07.2018 р. N 278/0/22-18

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі