Щодо зарахування до стажу роботи для встановлення надбавки за вислугу років періоду роботи у військкоматі

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо зарахування до стажу роботи для встановлення надбавки за вислугу років періоду роботи на посаді помічника начальника відділення у військкоматі і в межах компетенції повідомляє.


Постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.93 р. N 1049 затверджено Положення про порядок і умови виплати щомісячної надбавки за вислугу років працівникам органів виконавчої влади та інших державних органів (далі - Положення). Це Положення не поширюється, зокрема, на військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ, для яких установлено інші умови і порядок виплати надбавок за вислугу років.

Проте, згідно з пунктом 4 Положення до стажу роботи, який дає право на одержання надбавки за вислугу років, включається, зокрема, час військової служби у Збройних Силах та інших військових формуваннях.

Лист Мінсоцполітики від 10.04.2017 р. N 1104/0/101-17/281Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі