Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.08.17
3956 2
Друкувати
Обране

Старостам територіальних громад не потрібно проходити атестацію

Коло посадових осіб місцевого самоврядування, які не підлягають атестації, доповнено посадою старости.

Також посаду старости виключено з п'ятої категорії посад органів місцевого самоврядування.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабміну від 9 серпня 2017 р № 590, яка набула чинності 18 серпня. Документ розроблений Нацдержслужбою з метою забезпечення виконання Закону № 1848 VIII для усунення протиріччя норм підзаконних нормативно-правових актів нормам актів вищої юридичної сили.

jurliga.ligazakon.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Емма
19.08.2017
А до якої ж категорії посад тепер відноситься посада старости?
Вітка Емма
19.08.2017
Відповідно до абзацу восьмого статті 14 Закону України від 07.06.2001 р. N 2493-III “Про службу в органах місцевого самоврядування” посада старости відноситься до шостої категорії посад. Відповідно до ст. 15 Закону № 2493-III особам, які займають посади, віднесені до шостої категорії посад органів місцевого самоврядування, може бути присвоєно 13, 12 і 11 ранг.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі