Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6058 2
Друкувати
Обране

Сумісництво у декількох роботодавців під наглядом Держпраці

Сумісництво визначається як виконання працівником, крім основної, іншої регулярної оплачувальної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому ж чи на іншому підприємстві, в установі, організації або у суб`єкта господарювання фізичної особи по найму. Також табелі обліку робочого часу повинні відповідати графікам виходу на роботу.


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (2)
Лера
23.08.2019
А при чем тут Держпраці к проверке правильности расчета валовых расходов? Будут доносить в соответствующие органы? Так работать по совместительству не запрещено хоть и на 10-ти предприятиях, если человек справляется. Оформили, например, удаленный режим работы и какой там табель?
123
26.08.2019
Інформація про застрахованих осіб, які працюють за сумісництвом у 5-ти та більше страхувальників дійсно надходить по обміну. Однак, така інформація не була і не буде підставою для проведення інспекційного відвідування. Щоб довести порушення потрібно одночасно у 5-ти та більше страхувальників провести перевірку. Як доведете що саме на підприємстві К. чи В. невірно ведеться облік робочого часу, якщо на обидвох підприємствах стерджують, що він був на роботі? Публікація спрямована на залякування, яке не має і не буде мати практичного значення для роботи Держпраці
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд