Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.11.15
9368 0
Друкувати
Обране

Типові штати вишів ІІІ і IV рівнів акредитації: скасовані, так і не почавши діяти

МОН наказом від 13.10.2015 р. № 1082 скасувало наказ «Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів III — IV рівнів акредитації» від 11.01.2014 р. № 26. Причому «скасовуючий» наказ набув чинності 17.11.2015 р., а ось застосовується з 01.09.2015 р.

Це означає, що Типові штати вишів III — IV рівнів акредитації не використовуються з 01.09.2015 р. Нагадаємо: у результаті всіх перипетій саме ця дата була вказана як точка відліку для впровадження зазначених Типових штатів.

У чому причина такого рішення профільного Міністерства? Типові штати були розроблені під старий Закон України «Про вищу освіту» від 17.01.2002 р. № 2984-III, що втратив чинність ще у вересні 2014 року. Проте, на нашу думку, справжня причина криється зовсім в іншому. Річ у тім, що з набуттям чинності новим Законом України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 р. № 1556-VII виші отримали автономність і самостійність у вирішенні широкого кола питань. Зокрема, вони наділені правом формувати та затверджувати власний штатний розпис. Очевидно, це і стало вирішальним фактором у скасуванні МОН наказу № 26.

З урахуванням нового статусу вишів вважаємо, що не варто чекати від МОН нових типових штатів для вишів III — IV рівнів акредитації.

По матеріалам: ОПЛАТА ПРАЦІ, ЛИСТОПАД, 2015/№ 22 - Новини та події 

iFactor

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×