Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3647 0
Друкувати
Обране

Типові штатні нормативи шкіл вищої спортивної майстерності

Міністерство молоді та спорту України Наказом від 22.10.2015  № 3878 затвердило Типові штатні нормативи шкіл вищої спортивної майстерностіКерівникам шкіл вищої спортивної майстерності привести штатні розписи закладів у відповідність до цього наказу в межах затвердженого на поточний рік фонду оплати праці. При цьому з метою економного і раціонального використання державних коштів та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" не допускати збільшення чисельності працівників у закладах, що склалась станом на 01 січня 2016 року.

У разі виробничої необхідності за рахунок спеціального фонду школами вищої спортивної майстерності можуть бути введені додаткові посади.

Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2016 року.

Типові штатні нормативи поширюються на школи вищої спортивної майстерності незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

Штатний розпис шкіл вищої спортивної майстерності розробляється в межах затвердженого засновником фонду оплати праці з дотриманням вимог, передбачених цими Типовими штатними нормативами, з урахуванням відділень з певних видів спорту, інших структурних підрозділів, контингенту учнів-спортсменів постійного та змінного складу, кількості відділень та груп, специфіки видів спорту, режиму роботи, площ та санітарного стану власних приміщень, будівель і спортивних споруд.

Наказ Мінмолодьспорту від 22.10.2015  № 3878 Про затвердження Типових штатних нормативів шкіл вищої спортивної майстерності

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд