Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.11.15
4516 0
Друкувати
Обране

Типові штатні нормативи шкіл вищої спортивної майстерності

Міністерство молоді та спорту України Наказом від 22.10.2015  № 3878 затвердило Типові штатні нормативи шкіл вищої спортивної майстерності

Керівникам шкіл вищої спортивної майстерності привести штатні розписи закладів у відповідність до цього наказу в межах затвердженого на поточний рік фонду оплати праці. При цьому з метою економного і раціонального використання державних коштів та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" не допускати збільшення чисельності працівників у закладах, що склалась станом на 01 січня 2016 року.

У разі виробничої необхідності за рахунок спеціального фонду школами вищої спортивної майстерності можуть бути введені додаткові посади.

Цей наказ набирає чинності з 01 січня 2016 року.

Типові штатні нормативи поширюються на школи вищої спортивної майстерності незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

Штатний розпис шкіл вищої спортивної майстерності розробляється в межах затвердженого засновником фонду оплати праці з дотриманням вимог, передбачених цими Типовими штатними нормативами, з урахуванням відділень з певних видів спорту, інших структурних підрозділів, контингенту учнів-спортсменів постійного та змінного складу, кількості відділень та груп, специфіки видів спорту, режиму роботи, площ та санітарного стану власних приміщень, будівель і спортивних споруд.

Наказ Мінмолодьспорту від 22.10.2015  № 3878 Про затвердження Типових штатних нормативів шкіл вищої спортивної майстерності

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі