Уряд переглянув підходи до формування структури апарату органів виконавчої влади

Уряд переглянув підходи до формування структури апарату органів виконавчої влади. Зокрема, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 р. № 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій".Документом установлено, що до складу департаменту як структурного підрозділу апарату центрального органу виконавчої влади можуть входити управління (не менше двох) у разі, коли штатна чисельність департаменту перевищує 32 одиниці (на даний час управління у складі департаменту утворюються за умови наявності в департаменті понад 40 одиниць).

Крім того, зменшено мінімальну штатну чисельність самостійного відділу з 6 до 5 одиниць, а відділу у складі департаменту (управління) - з 5 до 4 одиниць.

Надано можливість введення посади заступника начальника відділу у разі, коли штатна чисельність відділу становить не менше 5 одиниць (на сьогодні посада заступника начальника відділу може вводитися при штатній чисельності не менше 7 одиниць), а також зменшено мінімальну штатну чисельність працівників відділів, що утворюються у складі облдержадміністрацій, з 6 до 5 одиниць. Прийняте рішення допоможе зберегти висококваліфіковані кадри в умовах обмеженості фонду оплати праці та скорочення чисельності працівників.

Постанова КМУ від 23 серпня 2016 р. № 545Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (4)
оксана
29.08.2016
не пойму- Вроде сокращение было , а тут укрупнение какое то получается. И главное добавляют начальников.
Коля
29.08.2016
Для того, щоб позвільняти із держустанов невгодних працівників законодавством передбачено наступне. У кожній держустанові регулярно проводиться процедура так званої "ліквідації" ( фактично держустанова після переобліку змінює код ЄДРПОУ без скорочення посад). Якщо керівник захоче звільнити вас з роботи під час цієї "ліквідації", то ніяких прав на залишення на роботі у вас немає і згода профспілки на ваше звільнення не потрібна. (Читайте ст.40 КЗпП України). Навіть якщо ви пропрацювали у цій держустанові десятки років і стільки ж років з ваших зарплат відраховувались профспілкові внески, ніякий суд вас на роботі не поновить, оскільки та держустанова, де ви працювали, формально "ліквідується" без правонаступництва. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Особисто я вважаю, що "ліквідація" держустанов є законодавчо закріпленим шахрайством, а вивільнені працівники, як правило, це ті, що законним шляхом заважають своєму начальству розкрадати бюджетні кошти.
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
30.08.2016
За июль 2016-го премьер-министр Украины Владимир Гройсман получил 29 тыс. 304 грн зарплаты. Из них 6036 грн – должностной оклад, 1207 грн – за выслугу лет, 7243 грн – надбавка за особый характер работы, 3782 грн – зарплата за время командировки, 7922 грн – отпускные, 94,58 грн – индексация доходов. Еще 3018 грн – премия.
Більше читайте тут: http://ru.tsn.ua/groshi/v-kabmine-rasskazali-o-zarplatah-groysmana-i-rozenko-700758.html, а головним спеціалістам МДА ні зарплати за серпень, можливо датуть в вересні ні відпускних . Покращення
Даша
13.02.2017
Підкажіть будь ласка . Спочатку , враховуючи загальну чисельність 5 чол. в 2015 році з відділу роблять сектор, відповідно начальник відділу становиться зав сектором. Потім в вересні 2016 року вступають в силу зміни де при такій чисельності - це є відділ. Але ці зміни не враховують, головне управління ПФУ пояснює, що це на розсуд керівництва! Наше керівництво говорить, не було вказівок від ГУПФУ. Де шукати правду? Різниця в зарплаті велика.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі