Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.09.22
5303 0
Друкувати
Обране

Уряд планує далі змінювати трудове законодавство

На сайті СПО профспілок з'явився новий проєкт Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей трудових відносин (служби) у період дії воєнного стану.

Серед іншого, законопрєктом пропонується встановити порядок, за яким працівникам доводитимуть інформацію або документи у період дії воєнного стану, в т. ч. попереджатимуть про наступне звільнення у випадку, коли підприємства, установи, організації, держоргани, органи місцевого самоврядування та їх структурні підрозділи перебуватимуть у районах проведення воєнних (бойових) дій або в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

У такому випадку працівнику надішлють повідомлення про наступне звільнення за адресою місця проживання/перебування, на  адресу електронної пошти або за допомогою інших засобів телефонного зв'язку.

Також таке повідомлення можна розміщувати на офіційних вебсайтах підприємств, установ, організацій, державного органу, органу місцевого самоврядування та їх структурних підрозділах, в якому працює такий працівник

З п’ятого календарного дня з дня повідомлення вважається, що працівник ознайомився з повідомленням. 

Крім того, згідно зі змінами видача трудової книжки, копії наказу про звільнення, виплата всіх сум, що належать працівнику від підприємства, здійснюється відповідно до законодавства, крім виплати грошової компенсації за неотримане речове майно, яка здійснюється протягом 5 місяців з дня звільнення. 

Джерело:
Бухгалтер 911
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×