Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.11.15
9326 5
Друкувати
Обране

Уряд погодився скасувати трудові книжки

Уряд скерував до Верховної Ради України проект закону, який скасовує необхідність подальшого ведення трудових книжок. Про це повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

«Трудові книжки, як документи, що засвідчують попередню трудову діяльність, залишаться у людей. Вони зможуть і далі використовувати їх для підтвердження трудового стажу», — сказав Айварас Абромавичус.

З моменту набрання чинності — 1 липня наступного року — інформація більше не буде дублюватися одночасно і на папері, і в електронній формі. Інформація збиратиметься лише в базі даних Пенсійного фонду.

З 2004 року нарахування пенсій здійснюється лише на підставі даних Пенсійного фонду. Там вже є дані про те, коли, ким і де людину було прийнято та звільнено з роботи, а також якою на цих робочих місцях була її заробітна плата. Відповідно, після затвердження законопроекту, база ПФ лише розшириться графами, які містяться зараз у трудовій.

«Фактично ми переводимо трудові книжки в електронний вигляд. Там інформація не загубиться і не пропаде. Будь-яка людина може замовити витяг з бази даних для своїх цілей, звернеться до Пенсійного фонду і отримає його безкоштовно», — запевнив Айварас Абромавичус.

До розробки проекту скасування трудових книжок долучились всі міністерства та численні громадські організації.

 

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Слава
12.11.2015
Что написано пером, то не вырубать топором. Молния в серверную и помним.любим.скорбим.
Євген
12.11.2015
Резервная копия и всё воскресло :)
оксана
12.11.2015
Но ведь трудовые "залишаться у людей" . Значит будем делать запись и отдавать работнику? Или как?
Andrica
17.11.2015
Чудово. Але на жодне з моїх питань, заданих на обговоренні цієї "цидули" так і не відповіли... Наприклад, як тепер визначити відсоток, що належить до виплати по лікарняному листку... Чи вже і їх відмінять? І таких ПРАКТИЧНИХ питань десятків зо три... Сумно, що все у нас роблять "косо-криво, аби живо", щоб бігом звітувати - реформу провели, дайте ще траншу... Дикі люди
наталія
21.11.2015
якщо в трудовій книжці зараз все записується і то виникають непорозуміння зі стажем і таке інше. А без трудової і взагалі будуть проблеми, ой,ой,ой
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі