Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.03.16
2795 1
Друкувати
Обране

Уряд рекомендував створення в місцевих державних адміністраціях підрозділів з питань цивільного захисту

Постановою Кабінету Міністрів України "Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606" рекомендаційні переліки структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в містах Києві та Севастополі державних адміністрацій доповнено ще одним структурним підрозділом - з питань цивільного захисту.

Функціонування таких підрозділів обумовлено необхідністю своєчасного здійснення заходів щодо оповіщення та інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій, його укриття у захисних спорудах, евакуації, життєзабезпечення постраждалих, керівництва проведенням відновлювальних робіт та забезпечення сталої роботи суб'єктів господарювання у мирний час та в особливий період, передбачених статтею 19 Кодексу цивільного захисту України.

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
*****
22.03.2016
Ха-ха-ха, а в нас цей підрозділ нещодавно ліквідували зовсім.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×