Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.04.15
1539 0
Друкувати
Обране

Уряд схвалив проект закону про запровадження контрактно-конкурсної форми роботи в галузі культури

Кабінет Міністрів 8 квітня схвалив проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури». Про це повідомив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури В’ячеслав Кириленко.

«Цей закон унормовує питання, яких довго в Україні ніяк не вирішували. Після ухвалення керівники всіх установ культури без винятку, не тільки державної, а й комунальної форми власності, будуть проходити обов'язковий конкурс, і після того з ними підписуватимуть контракт, з переможцем конкурсу, терміном дії на 5 років», - сказав урядовець. Документ розроблено Міністерством культури України в рамках здійснення реформ у галузі.

Законопроектом передбачено, що керівники державних та комунальних закладів культури призначатимуться на посаду виключно за результатами проведення конкурсу шляхом укладення з засновником закладу культури контракту строком на п’ять років.

Художній та артистичний персонал державних та комунальних закладів культури (актори театрів, артисти філармоній, творчих ансамблів, цирків тощо) призначатиметься на посаду за результатами проведення конкурсу шляхом укладення контрактів строком до трьох років.

Прикінцевими положеннями законопроекту також передбачено, що:

-       з працівниками художнього та артистичного персоналу, які на момент набрання чинності Законом працюють у державних та комунальних закладах культури, укладається контракт терміном до трьох років без проведення конкурсу;

-       з керівниками державних та комунальних закладів культури, з які на момент набрання чинності Законом працюють на безстроковому трудовому договорі укладається контракт терміном на п’ять років без проведення конкурсу;

-       керівники державних та комунальних закладів культури, з якими на момент набрання чинності Законом укладено контракт, перебувають на посаді до закінчення терміну його дії.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі