Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.10.23
1272 0
Друкувати
Обране

Відпустки для медичних працівників

Посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в одній із комунальних медичних установ, куди завітали за зверненням працівника.

Вони нагадали, що медичним працівникам, як і всім працюючим в Україні, встановлена основна щорічна відпустка тривалістю не менше 24 календарних днів за відпрацьований робочий рік, який відраховується від дня укладення трудового договору.

На 11 днів додаткової щорічної відпустки за особливий характер роботи мають право зокрема анестезіологи, працівники, безпосередньо зайняті рентгенодіагностикою та флюорографією, а також гамма-терапією.

Додаткова щорічна відпустка може надаватися й за ненормований робочий день. Її конкретна тривалість встановлюється колективним договором по кожному виду робіт, професій і посад чи трудовим договором.

Також інспектори звернули увагу на недопущення мобінгу та дискримінації працівників із ВІЛ/СНІД, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у трудових відносинах, і необхідність психосоціальної підтримки на робочих місцях.

Джерело:
Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі