Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.11.23
806 0
Друкувати
Обране

Вільні від роботи дні для підготовки до державних іспитів або дипломного проєкту

Посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області, відповідаючи на запитання працівниці закладу торгівлі щодо можливості поєднання роботи з навчанням, нагадали норми статті 218 Кодексу законів про працю України.

Вона передбачає, що працівникам, які навчаються на останніх курсах закладів вищої освіти, протягом 10 навчальних місяців перед початком виконання дипломного проєкту чи роботи або складання державних іспитів надається щотижнево при шестиденному робочому тижні один вільний від роботи день для підготовки до занять.

Цей день має оплачуватися в розмірі 50 відсотків одержуваної заробітної плати, але не нижче мінімального розміру заробітної плати.

Якщо робочий тиждень п’ятиденний, кількість вільних від роботи днів змінюється, залежно від тривалості робочої зміни за умови збереження загальної кількості вільних від роботи годин. Звичайно ж, ідеться лише про офіційно оформлені трудові відносини.

Джерело:
Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі