Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.04.21
3907 0
Друкувати
Обране

Внесено зміни до форми Особової картки державного службовця

6 квітня 2021 року набрав чинності наказ Національного агентства України з питань державної служби від 10 березня 2021 року № 44-21 «Про внесення змін до форми Особової картки державного службовця», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 25 березня 2021 року за № 395/36017.

Зміни до форми Особової картки державного службовця розроблені на виконання резолюції Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості.  

Отож, до початку повноцінного функціонування автоматизованого Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, передача необхідних відомостей про державних службовців органам військового управління здійснюватиметься з урахуванням інформації внесеної до пункту 12 «Відомості про військовий облік» Особової картки. 

Внесенню підлягають, зокрема, такі відомості як група та категорія обліку, склад та військово-облікова спеціальність. 

Також для відображення інформації про орган військового управління, у якому державний службовець знаходиться на обліку, крім райміськвійськкоматів, додано територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Звертаємо увагу! Особові картки державних службовців, які вже були заповнені у державному органі за формами, що діяли до набрання чинності наказом НАДС від 10 березня 2021 року № 44-21, не вимагається перезаповнювати. Разом з тим, за потреби, вони можуть бути оновлені.

Джерело:
НАДС
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі