Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.05.18
12609 39
Друкувати
Обране

В'ятрович запропонував скасувати перенесення вихідних, які випадають на суботу та неділю

Інститут національної пам'яті підготував законопроект про перенесення вихідних днів, який було подано на погодження до Міністерства культури, проте у відомстві його не підтримали. Глава інституту Володимир В'ятрович зазначив, що готовий працювати щодо законопроекту з окремими депутатами.


"Ще одне важливе положення стосується перенесення вихідних, якщо вони випадають на суботу або неділю. Цього року в нас знову є чотири вихідні, які з цим пов'язані. У нашому законопроекті ми відмовляємося від цієї традиції. Отже, це також зменшило б кількість вихідних днів у році", – підкреслив директор Інституту національної пам'яті.

gordonua.com/

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(39)
Читач
02.05.2018
Для чого ж тоді об'являти святковими днями Пасху та Трійцю?
Вадим
02.05.2018
Не розумію, яке відношення має Вятрович із інститутом пам"яті до перенесення вихідних ?
115 Вадим
03.05.2018
а також яке відношення Вятрович має до інституту та інститут до пам'яті
eMelya Вадим
03.05.2018
Что-то с памятью моей стало. И четыре выходных мало. Но решил за всех Вятрович смело. Нечего сидеть .... без дела!
Анна
03.05.2018
Да что ж так выходные не дают покоя
Гамма5 Анна
10.05.2018
Я еще понимаю если бы у нас шел бурный рост производств ну хоть каких-нибудь тогда логично поменьше выходных побольше работать А у нас же все рушится- руководители наоборот рады что праздники- можно людям не платить в эти дни!!!! опять же налогов меньше надо платить!!!! И какое этому бялорусу дело до наших выходных- не он же зарплату платит!!!!!
Гамма5 Анна
10.05.2018
Мне вообще кажется, что институт памяти не совсем тем занимается. На мой взгляд они должны находить и увековечивать все то, что связано с историей украинского народа как нации!!!!! А они почему-то все время лезут в разное непотребство типа выходные переносить или не переносить, быть празднику (любому) или не быть???? Как-то это не совсем к исторической памяти имеет отношение Поддерживаю предложение ликвидировать институт и сохранить государственные деньги и пусть идут РАБОТАТЬ на минималку и без выходных!!!!!
Мари
03.05.2018
Щоб ми вже працювали без виходних, на мінімалку. А то і так багато получаем та відпочиваєм.
КУ КУ
03.05.2018
Просто походу главе института больше нечем заняться, вот и придумал себе работу (придолбаться аби к чему,,,,,,) Очень печально(((((( Хочет работать, пусть работает, отрабатывает свои миллионы, которые получает
Тетяна КУ КУ
21.05.2018
ДА, ИЗМЕРЬТЕ ЖЕ ЕМУ КТО-НИБУДЬ ТЕМПЕРАТУРУ !!!
Анна
03.05.2018
А может лучше его сократить? Так и на зар. плате будет экономия.
надія Анна
10.05.2018
А скільки тих трутнів у тому інституті ?
оксана
03.05.2018
от них без физического воздействия - не отделаешся! Где такое убогое выросло? Что с ним не так? Это он ради того, чтобы на должности остаться так извращается?
Люда
03.05.2018
То нехай і працює без вихідних. Вже зовсім "дах поїхав".
Галина
03.05.2018
Да їх всіх на мінімалку посадити, а краще розігнати. Їм вихідні не потрібні, бо вони постійно в роз'їздах.
Пітекантроп
03.05.2018
Институт незаконченных исследований выяснил, что в 8 случаях из десяти...
Елена
03.05.2018
Он себя "скасувати" не хочет? Задолбал.
Елена
03.05.2018
Та це депутатам треба скасувати вихідні, бо їх ніколи не має в сесійній залі. А з простих людей вже зовсім рабів роблять.
111
03.05.2018
Зря витрачають бюджетні кошти на подібні проекти,бо ніхто за це не проголосує, і населення це не підтримає, оскільки в такі свята люди їдуть до родичів - сімейні традиції.
Ирина
03.05.2018
Как всегда, каждый суслик мнит себя агрономом!
Юлія
03.05.2018
Він просто перегрівся, голову напекло людині. Або,як завжди, весняне загострення.
ірина
03.05.2018
Ганьба!!! переносяться в основному з неділі на понеділок релігійні св"ята.
вікторія
03.05.2018
Невже від кількості вихідних у році (чи 8 чи11) зросте ВВП і в Україні нарешті запрацює економіка? Необхідні інвестиції в державу, і не проїдання, збільшення мінзарплати, а будівництво заводів, фабрик, інфраструктури, збільшення робочих місць.
вона
03.05.2018
капец.))) так ті дні і так безоплатні? що ім розходиться?
Леся
03.05.2018
Що спільного між інститутом національної памяті та святковими днями!
Невже Міністерство культури веде облік норми тривалості робочого часу.
Якщо так, то гріш ціна такій культурі.
бухгалтерія це любов
03.05.2018
а що ще забрати у бідних, крім їхніх кайданів
оооо
04.05.2018
наперегонки закони придумують, придурки довбані, і такі їх закони, - гнати в шию,
Україна
04.05.2018
Вешать, господа! ВЕШАТЬ !!!!!!!!!!
Андрій
04.05.2018
Коли ми перестанем бути таками імбіцилами,сидіти і терпіти цю всю шваль??????Їх потрібно .... щоб навіть їхніх нащадків не лишилось!!!!!!!!
Алла
04.05.2018
Еще Нулланд с печеньками не пришла.
Валентина
04.05.2018
воно і у робочі дні непонятно чим занімається не кажучи за вихідні. Що воно могло розумне придумать. Газъол!
тетяна
05.05.2018
ще скажіть що теж декомунізація
Яяяяяяяяяяяяя
07.05.2018
Не по адресу
Злой Бух
07.05.2018
Знахабніли вкрай! То свята відбирають, та права...
Нехай люди спочивають, все одно зі своїми мізерними зарплатами ми не попремося на ваші Багами. Не варто хвилюватися.
Юля
07.05.2018
В'ятрович!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЛОВИ ТАПОК!!!!!!!!
Елена
07.05.2018
Собаці нічого робити, так вона яйця лиже.
Тобік
08.05.2018

сцука
ОК
10.05.2018
Падлюка редкая!!! На минималку его и всех слуг народа, которые такую жизнь народу в стране создали, тогда им, сукам не за что будет на мальдивах-канарах по месяцу ж..пы греть на каждый праздник...
надія
10.05.2018
Та його падлюку треба повісити того ублюдка вЯтровича, хто йому зарплату оплачує ?
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн