Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6372 3
Друкувати
Обране

Як чинити працівнику, якщо роботодавець не приймає заяву про звільнення?

Ситуація: хочу звільнитися, а заяву у мене не приймають, до керівника попасти не можу. Як поступити правильно?


Якщо працівник бажає звільнитися з займаної ним посади, але керівник чи уповноважений орган не приймає заяву про звільнення за власним бажанням, не видає наказ про звільнення, затягує такий процес, або ніяк не реагує, у такому випадку працівнику потрібно направити заяву про звільнення рекомендованим листом з повідомленням на юридичну адресу підприємства, де він працює. День отримання підприємством такого листа буде вважатися днем подання працівником заяви про звільнення.

За ст. 38 Кодексу законів про працю України, працівник має право розірвати трудовий договір, укладений на невизначений строк, попередивши про це власника або уповноважений ним орган письмово за два тижні.

Якщо Ви вважаєте, що роботодавець порушив Ваші трудові права, - можете направити до Управління скаргу (електронне звернення громадян) з проханням перевірити дотримання роботодавцем вимог законодавства про працю.

Володимир Яворський, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління. 

ГУ Держпраці у Черкаській області

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(3)
Дмитро
11.12.2018
Ще можна спробувати прийти з свідком до секретаря та вимагати прийняти заяву з відповідним підписом на копії. У разі ігнорування попередити її, що порушуються Ваші трудові права і на її ім'я буде подана позовна заява до суду.
Олег
16.12.2018
Кажеш я ііду в польщу.
оксана
18.12.2018
Я, реально, знаю случай, когда главбуха бюдж организации год не отпускали. Она сдала годовой- и просто не вышла на работу. Больше никогда! Трудовая осталась на предприятии. Ох и попобегал же директор!!!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд