Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6097 0
Друкувати
Обране

Яка тривалість щорічної відпустки методиста відділу освіти?

До Управління Держпраці у Черкаській області звернулася жителька Черкаської області з питанням: «Яка тривалість щорічної відпустки методиста відділу освіти?».


Відповідь надає інспектор праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Сергій Яглинський.

«Відповідно до Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963 посада методиста належить до педагогічних працівників.

Основними нормативними актами, якими регулюються питання надання відпусток, у тому числі педагогічним працівникам, є Закон України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. № 504 (далі – Закон № 504), постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 р. № 346 «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» (далі – Порядок). При наданні відпусток мають застосовуватися також положення Галузевої угоди та колективного договору.

Додатком до Порядку визначена тривалість щорічної основної відпустки керівних працівників навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічних, науково-педагогічних працівників та наукових працівників, відповідно до якого методисту передбачена щорічна відпустка тривалістю 42 календарні дні».

http://ck.dsp.gov.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд