Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
14946 8
Друкувати
Обране

За невідповідність найменування професій і посад зазначеним у Класифікаторі професій - штраф

Заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю проводяться інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів у формі інспекційних відвідувань або невиїзних інспектувань відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р. N 295 "Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (далі - Порядок контролю).


Відповідно до пункту 24 Порядку контролю порядок складення та форми акта, висновку, вимоги визначаються Міністерством соціальної політики України (далі - Мінсоцполітики).

Наказом Мінсоцполітики від 18.08.2017 р. N 1338 "Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів" затверджено, зокрема, форму акта інспекційного відвідування (невиїзного інспектування) юридичної особи (фізичної особи), яка використовує найману працю (далі - Акт).

Формою Акта передбачена можливість дослідження питання дотримання вимог частини четвертої статті 48 Кодексу законів про праці України (далі - КЗпП України), відповідно до якої до трудової книжки заносяться відомості про роботу, заохочення та нагороди за успіхи в роботі на підприємстві, в установі, організації; відомості про стягнення до неї не заносяться.

Пунктом 2.14 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. N 58 <...> (далі - Інструкція), передбачено, що у графі 3 розділу "Відомості про роботу" як заголовок пишеться повне найменування підприємства.

Під цим заголовком у графі 1 ставиться порядковий номер запису, що вноситься, у графі 2 зазначається дата прийняття на роботу.

У графі 3 пишеться: "Прийнятий або призначений до такого-то цеху, відділу, підрозділу, на дільницю, виробництво" із зазначенням його конкретного найменування, а також роботи, професії або посади і присвоєного розряду. Записи про найменування роботи, професії або посади, на яку прийнятий працівник, виконуються для робітників та службовців відповідно до найменування професій і посад, зазначених у "Класифікаторі професій", тощо.

Враховуючи вищезазначене, при проведенні інспекційних відвідувань (невиїзних інспектувань) інспектор праці може дослідити питання щодо внесення до трудової книжки відомості про роботу (частина четверта статті 48 КЗпП України), в тому числі дотримання пункту 2.14 Інструкції.

<...>

Щодо накладення на роботодавців штрафів за порушення вимог пункту 2.14 Інструкції (частини четвертої статті 48 КЗпП України) повідомляємо, що відповідальність за порушення законодавства про працю передбачена, зокрема, статтею 265 КЗпП України.

Відповідно до абзацу восьмого частини другої статті 265 КЗпП України юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в розмірі мінімальної заробітної плати.

<...>

Лист Держпраці від 24.09.2018 р. N 4501/4/4.3-зв-18

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(8)
Олег
23.10.2018
А штраф за навіщування додаткових обов"язків, які не відповідають посаді і освіті не передбачені ? Поскорочували кадровиків, діловодів, секретарів, хто має пильнувати ваші класифікатори і книжки ? Бухгалтер, у якого від своїх обов"язків голова йде обертом.
Іра
24.10.2018
Взагалі не розумію значення класифікатора професій, якщо головне зараз для пенс. стажу це сплата єсв, Таке враження, що дійсно ці норми законів складають люди, які жодного дня не працювали кадровиком чи бухгалтером, і не знають, що в кожного напрямку (освіта, оборона, МВС тощо) свої затверджені на найвищому рівні переліки посад.
Вадим
24.10.2018
Була "медична сестра", а по новому "сестра медична ". Що від цього змінилося ?
Іра
24.10.2018
А що робити зі штатними розписами? маю на увазі школи та дитсадки. Їх затверджують на підставі типових штатних нормативів, в яких назви посад відрізняються від класифікатора. Мені відмовили у затвердженні по класифікатору, мовляв: "як у типових прописано, так і затвердимо". виходить або працюємо не по штатному, або не по класифікару? "Що в лоб, шо по лобі", і так, і так оштрафують?
Натали
24.10.2018
А как быть с законом о госслужбе? Там не все должности есть в классификаторе
Еенгрібьорд
26.10.2018
До сьогоднішнього дня не можу витребувати у кадровика наказ про те хто ж у нас в установі якій посаді відповідає по тому клятому класифікатору. Слава яйцям покищо ніхто не звільнявся, не переводився та не приймався на роботу. А поки шо"Все идет по плану"
Андрій
30.10.2018
Та коли ж вони виздихають йобані суки!!??
Ольга
31.10.2018
Ні Інструкція про порядок ведення трудових книжок ні тим більше ДК 003 2010 не належать до законодавства, отже фінансова санкція за їх порушення застосована бути не може. Поняття "законодавство" розтлумачене Конституційним Судом ще у 1998 році!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд