Нашi сайти:
1661 6
Друкувати
Обране

За працівниками, призваними на строкову військову службу зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток

Відповідно до ст. 119 КЗпП України на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватися у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.


Працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», надаються гарантії та пільги відповідно до цих законів.

  Відповідно до частини  2 статті 39 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, за громадянами України, які призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію, зберігається місце роботи (посада), середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Згідно з частиною 3 статті 119 КЗпП України за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб – підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, таким чином мобілізованим працівникам нараховується компенсація в межах середнього заробітку, який розраховується відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати.

Визначено, що цей Порядок обчислення середньої заробітної плати застосовується у випадках залучення працівників до виконання військових обов’язків. Відповідно до абзацу 3 пункту 2 Порядку №100 середньомісячна заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за останні 2 календарні місяці роботи, що передують події, з якою пов’язана відповідна виплата. Працівникам, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час.

Варто зазначити, що постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 № 587 затверджено Порядок виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу. Допомога виплачується громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, в розмірі двох мінімальних заробітних плат. Виплата допомоги здійснюється військовими комісаріатами на підставі наказів військових комісарів перед початком проходження строкової військової служби.

Звертаємо Вашу увагу, що частина 7 ст. 41 КУпАП встановлює адміністративну відповідальність за порушення встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про  мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

Також за порушення гарантій та пільг, встановлених вищенаведеними законами встановлена відповідальність згідно статті 265 КЗпП України

kr.dsp.gov.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Вадим
24.05.2019
А звідки брати гроші на всі ці пільги і гарантії .А потім наші "шизануті! " ще дивуються, чому бізнес не хоче виводити зайнятість з тіні.
Порохобот
24.05.2019
Нічого проти та чому вони отримують зарплату і в армії і на роботі? Як обраховується стаж в такому випадку? Хто має виконувати обов'язки за такого працівника на робочому місці? Чому держава не компенсує ці кошти установі?
Поліна
27.05.2019

Урядом
визнано таким, що втратив чинність, Порядок виплати компенсації підприємствам,
установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським
виробничим кооперативам та фізичним особам — підприємцям у межах середнього
заробітку працівників, призваних на військову службу в особливий період.
Рішення прийняте на виконання Закону України від 24.12.2015 № 911-VIII “Про
внесення змін до деяких законодавчих актів України”, згідно з яким
роботодавцям не передбачається компенсація за рахунок коштів Державного бюджету
України витрат на виплату середнього заробітку працівникам, призваним і
прийнятим на військову службу в особливий період, яка виплачувалась протягом
2014—2015 років. Постанова КМУ від 10 квітня 2019 р. № 307

Лорик
27.05.2019
Так отменен или нет?
бухлюб
27.05.2019
у мене працівник вже третій рік на службі, а як йому нараховувати відпускні, а по постанові100 середній заробіток за останні 2 місяці. Які брати 2 місяці, а було підвищення мінім зарпплати??????????? як робити
777
28.05.2019
а как вы ему последние 2 месяца зарплату насчитывали ? :-/
а среднедневную надо было индексировать каждый раз как повышался оклад по его должности.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі