Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6786 0
Друкувати
Обране

Затверджено Порядок стажування державних службовців

Національне агентство України з питань державної служби Наказом від 03.03.2016 р. №48 затвердило Порядок стажування державних службовцівСтажування державних службовців проводитимуть із відривом від служби строком від 1 до 6 місяців на іншій посаді державної служби в іншому державному органі або за кордоном зі збереженням посади та зарплати за основним місцем роботи відповідно до законодавства та Порядку № 48.

Окрім того, державним службовцям, які проходитимуть стажування в іншому населеному пункті, за основним місцем роботи відшкодовуватимуть витрати на проїзд до місця стажування і назад, добові за час перебування в дорозі та найм житла.

Направлення державного службовця на стажування до іншого державного органу, а також за кордон здійснюватиметься на підставі наказу керівника державної служби державного органу за місцем роботи державного службовця, а допуск на стажування, строк та зміни процедури його проходження оформлюватимуться наказом керівника державної служби державного органу, де проводитиметься стажування.

Порядком № 48 визначено права і обов’язки державного службовця, що проходитиме стажування, обов’язки керівника стажування, а також критерії оцінювання результатів стажування.

Порядок та зміст стажування за кордоном визначатимуть правила проходження стажування у відповідних іноземних державних органах, міжнародних організаціях, а також умови, передбачені міжнародними договорами та договорами про співпрацю.

За результатами стажування до особової справи державного службовця додаватиметься:

  • довідка за результатами стажування (при стажуванні в іншому державному органі);
  • звіт про стажування та інші документи про проходження стажування за кордоном або їх копії.

Наказ набирає чинності одночасно із набранням чинності Законом України від 10 грудня 2015 року N 889-VIII "Про державну службу"

Наказ НАУПДС від 03.03.2016 р. № 48

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд