Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.02.24
1123 0
Друкувати
Обране

Звільнення працівника за станом здоров’я під час воєнного стану

За якою статтею звільняється працівник за станом здоров’я та чи сплачується допомога при звільненні за станом здоров’я під час воєнного стану?

Так, допомога сплачується.

Відповідно до умов частини 2 ст. 40 КЗпП , за ініціативою роботодавця, працівника звільняють із займаної посади за станом здоров’я на підставі неможливості продовжувати роботу внаслідок захворювання. При цьому необхідно мати висновки, довідки МСЕК, які підтверджують неможливість праці.

При припиненні трудового договору за ч. 2 ст. 40 КЗпП працівникові, окрім остаточного розрахунку, в який входять основна та додаткова заробітна плата, заохочувальні та компенсаційні виплати, інші виплати, на які працівник має право згідно з умовами трудового договору (ст. 116 КЗпП), підприємством додатково виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку, що визначено ст. 44 КЗпП.

Південно-Східне міжрегіональне управління Держпраці

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×