9789 12

Держслужбовцям можна доплачувати за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників

Кабмін постановою від 23.08.2016 р. № 521 відмінив купу своїх постанов,

 зокрема пункти 12 і 13 додатка до постанови КМУ «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014 р. № 65 стосовно працівників, розміри посадових окладів яких затвердженіпостановами КМУ «Про умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році» від 06.04.2016 р. № 268, «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» від 06.04.2016 р. № 292 та «Про умови оплати праці посадових осіб, керівників та керівних працівників окремих державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу» від 20.04.2016 р. № 304.

Тобто цим самим Кабмін привів норми своєї постанови № 65 у відповідність до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIIIвиключивши вимогу щодо обмеження встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників тамаксимального розміру місячної зарплати (грошового забезпечення) керівних працівників органів держвлади та інших держорганів, утворених органами держвлади та органами місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій, 15 розмірами мінімальної зарплати.

 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
Любов
12.09.2016
Тобто дозволили тільки для держслужбовців, а іншим працівникам, наприклад, в місцевому бюджеті, дозволено робити доплату за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників?
Тетяна Любов
12.09.2016
Постанова 65 стосується тільки державного бюджету. Пункт 13, підпункт 1. рекомендувати ОМС затвердити заходи... Ви виконуєте свої нормативні акти.
123
12.09.2016
асигнування на рік вже закінчились. Про які доплати Ви пишете...? Ні відпустки ні матеріалки, жодної премії за рік....
Анна 123
12.09.2016
Які можуть бути відпускні,матеріалки,коли працівники сидять без заробітної плати- кожен місяць йдуть у відпустку за власний рахунок. Фонду не вистачає зовсім на листопад,грудень та пів жовтня.
олена
12.09.2016
дійсно про які доплати йде мова якщо не вистачає фонду навіть на посадові оклади. не смішіть людей!
бухг
12.09.2016
це все на бумазі, а де з/п наша по Закону?десь застряла в карманах................
людмила
12.09.2016
не дратуйте цих нещасних держслужбовців в районах бо немає коштів на оклади схаменіться
Ирина
12.09.2016
Так это же они для себя... Денег не хватает только в районах, и вышестоящих это ой как мало волнует...
юлія
13.09.2016
Закони пишуть для себе. А ВИ ЖИВІТЬ СОБІ ТА ВИЖИВАЙТЕ!!!!! Скоро и бюджетники будуть стояти біля церкви разом з жебраками...
Ірина
14.09.2016
Що цікаво при перевірці через 1- 2года проверяющі зроблять"круглі глаза" - як ви могли таке витворяти, неподобство,порушення прав громадян!!!Оштрафують,скажуть-бухгалтер винуватий,такі порушення допустив!!! І нічого не докажеш -що придурки закон ввели без фінансування, підставили бухгалтерів та й керівників по полній програмі.
Ірина
15.09.2016
А цікаво, коли кажуть, що не вистачає коштів на оклади. А як же ж економія фонду заробітної плати???? Якщо у нас 5-7 декретних місць і два звільнившихся працівника, заробітну плату на початку року заклали до бюджету? Заклали. Зараз де ці кошти? На премії грошей нема, на оклади нема, на доплату за виконання інших обов'язків нема, а повернути всі кошти, як невикористані за рік, в кінці року є! І за це (економію коштів) начальник та його зами отримують в кінці року таку собі "маленьку" премію... Де справедливість???
тоже Ірина Ірина
19.09.2016
Ви,мабуть,працюєте не бухгалтером, Ви не знаєте, що серед року ще знімають кошти,якщо є економія.У нас знімали.