Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.11.12
808 0
Друкувати
Обране

Готовится система кнута и пряника для повышения безопасности условий труда

Как сообщает ЛИГА:ЗАКОН, разработан законопроект о внесении изменений в Закон об общеобязательном государственном социальном страховании от несчастного случая на производстве и профессионального заболевания, повлекших утрату трудоспособности, относительно введения механизмов стимулирования работодателей создавать безопасные условия труда (неофициальный текст).
Проект предусматривает дифференцирование размеров страховых взносов на социальное страхование от несчастного случая в зависимости от уровня производственного травматизма с целью стимулирования субъектов хозяйствования к улучшению условий и безопасности труда, эффективной профилактической работы.


Реализация этой задачи должна осуществиться с помощью следующих нововведений:


— применение Фондом для отдельных страхователей системы «скидок-надбавок» к размеру страхового взноса, определенного законодательством для соответствующего класса профессионального риска производства с учетом состояния производственного травматизма и соблюдения страхователем нормативно-правовых актов по охране труда;


— повышение размера страхового взноса для предприятия при переводе его в установленном законом порядке к более высокому классу профессионального риска производства за допущение случаев производственного травматизма (проект от 16.11.2012 г.).


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн