Інформація по темі "" | Публікації по тегу
10.10.13
982 0
Друкувати
Обране

Какие автомобили в Украине уже освободили от утилизационного сбора?

Реестр предприятий, которые создали у себя пункты приема и разборки для утилизации старых авто, пополнились новыми именами. В соответствии с Законом «Об утилизации транспортных средств» и Законом «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно уплаты экологического налога по утилизации снятых с эксплуатации транспортных средств и совершенствования некоторых налоговых норм» эти предприятия имеют право на освобождение от недавно вступившего в силу экологического налога.  Первым в реестр внесли Запорожский автомобилестроительный завод. Как сообщил председатель правления корпорации «УкрАВТО» по производству Олег Папашев, в компании создано 101 предприятие по приему старых авто и 25 по их разборке. В реестр также уже внесены корпорация «Богдан» и завод «Эталон».


Как сообщили в компании «Еврокар», их предприятием создано 26 пунктов по приемке старых авто и 89 — по их разборке. Поэтому вопрос о внесении «Еврокара» в реестр фактически решен и в компании со дня на день ждут получения соответствующих документов.


Аналогичная ситуация и на ООО «Производственное объединение «Кременчугский автосборочный завод» (КрАСЗ, Полтавская обл.), который входит в Группу компаний «АИС». Как сообщил гендиректор КрАСЗ Николай Черныш, предприятием открыто 89 пунктов по приему и 25 по разборке старых автомобилей.


Соответственно, к стоимости автомобилей, произведенных и собранных на перечисленных предприятиях, утилизационный сбор прибавляться не будет.  

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн