UA | RU

Розраховуємо рядок 16 декларації з ПДВ: чи включати рядок 16.1.1?

Бухгалтери, які подають декларацію з ПДВ, знають, що в рядку 16 декларації відображається коригування податкового кредиту. Та чи враховується значення рядка 16.1.1 при формуванні показника рядка 16 декларації? На таке запитання відповіли податківці в ЄБПЗ. Так, податківці нагадали, що у рядку 16.1 декларації відображається коригування згідно зі ст. 192 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) обсягів придбання податкового кредиту, який було включено до рядка 10.1 декларації.


У рядку 16.1.1 декларації відображається збільшення або зменшення згідно зі ст. 192 ПКУ обсягів придбання, за якими не нараховувався податок на додану вартість.


При заповненні цих рядків обов’язковим є подання додатка Д1 до декларації, який заповнюється в розрізі контрагентів та розрахунків коригування до податкових накладних.


Формою декларації передбачено, що до рядка 16 декларації включається сума значень рядків (16.1 (+ чи –) + 16.1.2 (+ чи –) + 16.2 (+ чи –) + 16.3 (+ чи –) + 16.4 (+ чи –)).


Таким чином, податківці дійшли такого висновку: значення рядка 16.1.1 при формуванні показника рядка 16 декларації не враховується.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі