UA | RU

Доходов не получил — книги учета не заполняются!

ГУ Міндоходів у Харківській області пояснює, що ФОП — платники єдиного податку першої — третьої груп не заповнюють книгу обліку доходів або книгу обліку доходів і витрат, якщо протягом робочого дня доходи не отримувалиТак, податківці нагадали, що платники єдиного податку першої та другої груп і платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками ПДВ, ведуть книгу обліку доходів шляхом щоденного за підсумками робочого дня відображення отриманих доходів. Платники єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ, ведуть облік доходів та витрат.


Так, фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку першої — третьої груп відображають фактично отриману суму доходу та фактично понесених витрат від провадження діяльності. При цьому записи у книгах обліку доходів або книгах обліку доходів і витрат здійснюються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід.


Ураховуючи вищевикладене, податківці зазначили: якщо фізична особа — підприємець — платник єдиного податку, яка віднесена до першої — третьої груп, протягом робочого дня не отримувала дохід, то заповнювати книгу обліку доходів або книгу обліку доходів і витрат не потрібно

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі