252 0

Накладные составлены после изменений в учетных данных поставщика до перерегистрации. Можно ли их включать в налоговый кредит?

У Базі знань податківці відповіли на таке запитання: чи має право покупець — платник ПДВ уключити до податкового кредиту податкові накладні, складені постачальником, яким порушено строк подання реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація» (щодо накладних, складених після виникнення змін у його облікових даних до моменту його перереєстрації)? 

Нагадаємо, що у разі зміни даних про платника ПДВ, які зазначаються у Свідоцтві, а також у разі встановлення розбіжностей чи помилок у записах Свідоцтва та/або Реєстру, втрати або непридатності Свідоцтва для користування платник ПДВ подає реєстраційну заяву до податкового органу протягом 10 робочих днів, які настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ або виникли інші підстави для перереєстрації та заміни Свідоцтва.


Для заміни Свідоцтва платник ПДВ подає до податкового органу, в якому перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація». До такої заяви мають бути додані Свідоцтво та всі засвідчені копії Свідоцтва.


У разі перереєстрації дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою початку дії нового Свідоцтва та датою анулювання попереднього Свідоцтва є останній день строку в 5 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація».


Податківці вважають, що покупець платник ПДВ має можливість уключити до податкового кредиту податкові накладні, складені постачальником після виникнення змін у його облікових даних до моменту його перереєстрації, за умови виконання покупцем вимог п. 201.10 Податкового кодексу України щодо додання до податкової декларації за звітний податковий період заяви зі скаргою на такого постачальника



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)