Нашi сайти:
648 0
Друкувати
Обране

Заполнение налоговой накладной при получении аванса

ГУ Міндоходів у Тернопільській області нагадує, що податкова накладна виписується на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, які надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). Згідно з Порядком заповнення податкової накладної до розділу I вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, зокрема:

графа 3 — номенклатура товарів/послуг продавця;

графа 5 — одиниця виміру товарів/послуг — грн, шт, кг, м, см, м3, см3, л тощо;

графа 6 — кількість (об’єм, обсяг) постачання товарів/послуг. У разі якщо послуги не мають таких показників, а вимірюються лише у вартісному вираженні, у графі 6 зазначається: «послуга/проценти тощо».


Податківці зауважили, що у разі здійснення часткової оплати за товари (послуги) у графі 6 може бути зазначено як ціле, так і дробове значення, для визначення якого необхідно суму передоплати за товари/послуги поділити на ціну постачання одиниці продукції. Наприклад: при частковій оплаті 1000 грн за 12 стільців, якщо вартість одного стільця становить 124 грн, для розрахунку кількості (об’єму, обсягу) постачання товарів необхідно 1000 грн : 124 грн = 8,0645, тобто у графі 6 зазначити дробове значення «8,0645». 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі