Нашi сайти:
916 0
Друкувати
Обране

В декабре плательщики получат рекордную сумму НДС в автоматическом режиме

Прес-служба Міндоходів повідомляє, що у грудні поточного року в автоматичному режимі буде відшкодовано 2,4 млрд грн ПДВ. Саме на цю суму сформовані Міндоходів реєстри на відшкодування були направлені до Держказначейства. Такий обсяг бюджетної компенсації стане рекордним за весь період дії механізму автоматичного відшкодування.  Загалом, за 2013 рік в автоматичному режимі планується відшкодувати 24,2 млрд грн, що на 4,5% більше, ніж у попередньому році, та на 52,2% більше, ніж у 2011 році.


За статистикою Міндоходів, за 11 місяців поточного року ПДВ-автомат у розмірі 21,8 млрд грн отримали 486 платників. Порівняно із січнем 2013 року обсяг автовідшкодування збільшився більше ніж на третину — з 1,6 млрд грн до 2,1 млрд грн.


Також нагадаємо, що починаючи з 1 січня 2014 року для платників податку, які матимуть позитивну податкову історію, строк проведення камеральної перевірки буде скорочено. Для цих платників камеральна перевірка податкової звітності буде проводиться протягом п’яти календарних днів із дня подання податкової декларації.  

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі