Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.01.14
831 0
Друкувати
Обране

Отчетность по НДС за декабрь 2013 г.: подаем декларацию и копии записи в реестре по старым формам

ГУ Миндоходов в Киеве напоминает, что последним днем представления налоговой декларации по НДС плательщиками налога, у которых базовый период равен календарному месяцу, за декабрь 2013 года является 20 января 2014 годаОбратите внимание на то, что налоговая декларация по НДС за декабрь 2013 года подается по старой форме, утвержденной приказом Минфина Украины от 25.11.2011 г. № 1492.

Также столичные налоговики напомнили, что последним днем представления копий записей в реестрах выданных и полученных налоговых накладных за декабрь 2013 года является 20 января 2014 года.

В то же время налоговики обращают внимание на то, что Миндоходов Украины приказом от 25.11.2013 г. № 708 утверждена новая форма Реестра выданных и полученных налоговых накладных и Порядок его ведения, который вступает в силу с 1 числа месяца, следующего за месяцем его официального опубликования. Приказ № 708 был официально обнародован 31.12.2013 г.

Учитывая отмеченное, копии записей в реестрах выданных и полученных налоговых накладных за декабрь 2013 года подаются по старой форме, утвержденной приказом Минфина Украины от 17.12.2012 г. № 1340.

Вместе с тем начиная с 01.01.2014 г. плательщики НДС ведут реестр выданных и полученных налоговых накладных в электронном виде по новой форме, утвержденной приказом № 708

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн