Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
964 0
Друкувати
Обране

Премируем главбуха бюджетного учреждения: разъяснения Минсоцполитики

Мінсоцполітики в листі від 10.12.2013 р. № 1141/13/155-13 торкнулося питання щодо преміювання головного бухгалтера. Держорган нагадав, що на даний момент оплата праці працівників окремих галузей бюджетної сфери здійснюється на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 р. № 1298 і розроблених на її основі галузевих наказів.


У свою чергу, умови оплати праці працівників установ освіти і науки затверджені наказом Міносвіти від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».


Мінсоцполітики зазначило, що професійна назва роботи «Головний бухгалтер» із кодом 1231 (Національний класифікатор України ДК 003:2010 «Класифікатор професій») за професійною класифікацією належить до професійного угрупування «Керівники фінансових, бухгалтерських, економічних, юридичних та адміністративних підрозділів та інші керівники», тому його преміювання, як і інших працівників, здійснюється за рішенням керівника відповідної установи, закладу на підставі наказу.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться