Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
770 0
Друкувати
Обране

Нюансы производства по делам об административных правонарушениях в органах Счетной палаты

Рахункова палата України в листі від 15.11.2013 р. № 10-2505 торкнулася питання щодо проблем відсутності інформації стосовно провадження у справах про адміністративні правопорушення в органах Рахункової палати. Так, у листі зазначається, що КУпАП наділяє Рахункову палату правом складати та направляти до суду протоколи за:

порушення законодавства про бюджетну систему України (ст. 16412);

порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (ст. 16414);

невиконання законних вимог Рахункової палати або створення перешкод у її роботі, надання завідомо неправдивої інформації, а також недотримання встановлених законодавством строків надання інформації (ст. 18819).


Однак чинним Законом України «Про Рахункову палату» не передбачене повноваження Рахункової палати складати протоколи про правопорушення.


У свою чергу, як пояснили в Рахунковій палаті, за фактами, які мають ознаки злочину чи адміністративного правопорушення, матеріали контрольних заходів за рішенням Колегії Рахункової палати передаються до Генеральної прокуратури України.


Рахункова палата у разі виявлення під час перевірок,ревізій та досліджень фактів привласнення грошей і матеріальних цінностей, інших зловживань передає матеріали перевірок, ревізій та досліджень до правоохоронних органів.


Повторні перевірки на об’єкті за повною програмою проводяться, як правило, коли предметом попередньої перевірки були суспільно значущі, резонансні сфери використання державних фінансових ресурсів із високим ступенем ризику. Періодичність таких перевірок повинна становити не більше одного разу на два роки. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться