Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.03.14
1018 0
Друкувати
Обране

Минюст упрощает регистрационные услуги

Прес-служба Міністерства юстиції повідомляє, що нотаріуси нарівні з державними реєстраторами зможуть надавати витяги населенню з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Це значно спростить реєстраційні послуги, зробить їх доступними та позбавить зайвих бюрократичних перепон. 

Розширення кількості суб’єктів реєстраційних послуг передбачене проектом Закону «Про внесення змін до деяких Законів України щодо надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», який розробило Міністерство юстиції України та який було схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України й передано на розгляд Верховної Ради України.


Як відомо, досі інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно надавали лише державні реєстратори у формі витягу.


Тепер для реалізації запропонованих змін проектом Закону передбачається викласти у новій редакції статтю 461 Закону України «Про нотаріат», яка визначатиме повноваження нотаріусів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Крім того, пропонується змінити статтю 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в частині покладення на нотаріусів функції надання інформації про державну реєстрацію прав та їх обтяжень із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі