Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
1315 0
Друкувати
Обране

Вскоре госпредприятия будут составлять финпланы по новой формеЦей Порядок визначає процедуру складання, затвердження (погодження) та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектора економіки (далі — фінплан підприємства).

Фінплан підприємства складається за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку на кожен наступний рік із поквартальною розбивкою та відображає очікувані фінансові результати у запланованому році. Він також містить довідкову інформацію щодо фактичних показників минулого року та планових показників поточного року.

Підприємство може складати фінплан і готувати пояснювальну записку до нього з використанням рекомендацій щодо складання фінплану підприємства та звіту про його виконання, підготовки пояснювальних записок до них, зазначених у додатку 2 до цього Порядку.

Проект фінплану підприємства із пронумерованими, прошнурованими та скріпленими печаткою сторінками у двох примірниках у паперовому та електронному вигляді подається до органу, уповноваженого управляти державним майном, у тому числі корпоративними правами держави, до 15 червня року, що передує плановому.

У такому самому порядку проект фінплану підприємства, засновником якого є КМУ, подається до центрального органу виконавчої влади, відповідального за забезпечення реалізації державної політики у відповідній сфері.

У разі ухвалення проекту наказу втратить чинність наказ Мінекономіки від 21.06.2005 р. № 173 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств, акціонерних, холдингових компаній та інших суб’єктів господарювання, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та їх дочірніх підприємств». 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться