Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.04.14
1136 0
Друкувати
Обране

Подорожало использования земли, недр, воды

ГУ Міндоходів у Рівненській області повідомляє про те, що законодавцями підвищені ставки екологічного податку на 8,3%, що змусить платників зменшувати викиди забруднюючих речовин. 

Розширено коло платників за користування надрами. Тепер до них також належать землевласники та землекористувачі (крім фермерських господарств), що провадять господарську діяльність із видобування підземних вод на підставі дозволів на спецводокористування. А також громадяни, що в межах наданих їм земельних ділянок видобувають воду (понад 13 м3 на особу на місяць).

Переглянуто ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин, здійснено повний перехід до відсоткових ставок та укрупнено групи корисних копалин у розрізі ставок плати за користування надрами.

З 1 квітня збільшено ставки збору за спеціальне використання води майже для всіх напрямів і джерел водокористування.

Тепер аграрії платитимуть більше. Підвищено ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено, в середньому на 8%. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою ніж 3% від нормативної грошової оцінки землі.

Запровадження індексації нормативної грошової оцінки для визначення бази оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком набирає чинності з 1 січня 2015 року.  

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі