Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
481 0
Друкувати
Обране

Минфин ответил на важные вопросы, касающиеся финансирования образования в текущем году

Міністерство фінансів України в листі від 11.04.2014 р. № 31-07110-05-3/8371 на виконання доручення Кабінету Міністрів України розглянуло питання, порушені Центральним комітетом профспілки працівників освіти і науки України щодо фінансування галузі та матеріального забезпечення працівників освіти.Так, в листі зокрема порушено наступні питання.

1. Щодо фінансування галузі освіти у обсязі, визначеному законодавством про освіту. Відповідно до ст. 61 Закону України «Про освіту» держава забезпечує бюджетні асигнування на освіту у розмірі не меншому 10% національного доходу. У даний час у Україні вартість національного доходу не визначається, а обраховується обсяг валового внутрішнього продукту. Діючим законодавством не встановлено відсоток забезпечення видатків на освіту від валового внутрішнього продукту.

2. Щодо плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. У даний час проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» щодо підвищення плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах не розглядається.

3. Щодо встановлення надбавок. Надбавки не відміняються, а будуть встановлюватися у будь-якому розмірі у межах встановленого граничного розміру. Тобто, у межах фонду оплати праці керівник установи освіти або культури може виплачувати надбавку у максимальному розмірі. Крім того, зазначене створить умови для гнучкого стимулювання працівників. Керівнику надано право встановлювати конкретний розмірнадбавок, відповідно до особистого внеску працівників у загальні результати роботи у межах фонду оплати праці.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться