Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.05.14
1054 0
Друкувати
Обране

Минобразования: о предоставлении достоверной информации по трудоустройству выпускников ВУЗОВ

Міносвіти в листі від 25.04.2014 р. № 1/9-225 повідомляє про те, що у 2014 році до нього продовжують надходити численні звернення громадських організацій, випускників ВНЗ, їх батьків та органів студентського самоврядування щодо примусового зобов'язання випускників, які навчалися за кошти державного бюджету, надавати до ВНЗ довідки про працевлаштування. Затримка видачі дипломів стала основним методом тиску на випускників з боку адміністрацій вищих навчальних закладів. Результатом цього тиску є надання випускниками недостовірних даних про власне працевлаштування.

Міністерство застерігає щодо неприпустимості таких дій з боку адміністрацій ВНЗ. Водночас, Міністерство звертає увагу керівників вищих навчальних закладів на негайне припинення практики застосування заходів адміністративного тиску на випускників.

Для унормування роботи з працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та, враховуючи існуючу практику ефективної роботи багатьох ВНЗ України, Міністерство рекомендує керівникам вищих навчальних закладів забезпечити ефективність роботи відповідних структурних підрозділів (центрів, секторів, бюро, відділів), що відповідають за сприяння працевлаштуванню випускників.

Крім цього, Міносвіти наголошує на необхідності налагодження стратегічного партнерства ВНЗ з підприємствами, установами та організаціями різних форм власності, що можуть бути потенційними роботодавцями для випускників; галузевих зв'язків з роботодавцями щодо їх участі в управлінні освітнім процесом; системи зворотного зв'язку між роботодавцями і ВНЗ для отримання об'єктивної оцінки якості професійної підготовки.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі