Нашi сайти:
534 0
Друкувати
Обране

Профсоюзы настаивают на начале переговоров по минимальной зарплате на 2015 год

Профспілкова сторона вкрай занепокоєна ухиленням центральних органів виконавчої влади від переговорного процесу щодо встановлення розмірів мінімальної заробітної плати, що є порушенням вимоги п.3 Регламенту ведення колективних переговорів щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати (додаток 7 до чинної Генеральної угоди).З метою якнайшвидшого проведення першого засідання Спільної робочої комісії, СПО об’єднань профспілок вдруге звернувся з відповідним наполяганням до Мінсоцполітики.

Як повідомлялося раніше, позиція СПО об’єднань профспілок полягає в тому, що мінімальна зарплата має складатися з фактичного прожиткового мінімуму, в складі якого вартість продуктів харчування повинна складати не більше 45%, податку на доходи фізичних осіб, сімейної та інвестиційної складової. За актуалізованими профспілковими фахівцями даними мінімальна заробітна плата в Бюджеті України на 2015 рік має бути передбачена у розмірі 3171 грн.

Проте, беручи до уваги економічні зовнішні і внутрішні складнощі, профспілки вбачають за можливе поетапне досягнення цього розміру зі стартової величиною розміру мінімальної зарплати у 2015 році 2528,29 грн. – це розмір заробітної плати, який дозволяє протягом всього трудового життя заробити мінімальну пенсію.

Подальше зростання мінімальної заробітної плати, на думку профспілок, має відбуватись темпами не нижче, ніж темпи зростання середньої зарплати.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі