Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.05.14
1250 0
Друкувати
Обране

Работник получил аванс на командировку на личную платежную карточку: когда отчитываться?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: які строки подання звіту та повернення невикористаних коштів у разі отримання працівником авансу на відрядження на особисту платіжну картку?

Контролери відповіли, що звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається до закінчення п'ятого банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження, завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок особи, що видала кошти під звіт. Якщо під час службових відряджень відряджена особа - платник податку отримав готівку із застосуванням платіжних карток, у тому числі з використанням особистого спеціального платіжного засобу, він подає звіт про використання виданих на відрядження коштів і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження.

Форма звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання затверджена наказом Міндоходів від 24.12.2013 р. № 845.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі