Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.05.14
1065 0
Друкувати
Обране

Как индексировать стипендию студента - первокурсника?

Мінсоцполітики України в листі від 24.04.2014 р. N 55/10/136-14 розглянуло питання щодо індексації стипендій. 

Держорган зазначив, що базовим місяцем при проведенні індексації вважається місяць, в якому відбувається підвищення розміру стипендії.

Значення індексу споживчих цін у базовому місяці приймається за 1 або 100 відсотків. Обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації стипендії здійснюється з наступного за базовим місяця.

У разі коли студента зараховано до навчального закладу і йому призначена стипендія, обчислення індексу споживчих цін для індексації його стипендії здійснюється з місяця призначення стипендії.

Виходячи з викладеного, у випадку якщо студент був зарахований на 1 курс до ВНЗ з вересня 2013 року і йому призначена стипендія з вересня 2013 року, то для проведення індексації індекс споживчих цін має розраховуватись з вересня 2013 року.

Якщо студент не втратив права на отримання стипендії, то у лютому 2014 року розмір його стипендії мав індексуватись на величину приросту індексу споживчих цін 1,1 %. Цей індекс також зберігається для індексації стипендії у березні та квітні 2014 року.

В іншому випадку, коли студент, зарахований на навчання у вересні 2013 року, отримував стипендію у I семестрі, а в II семестрі став отримувати підвищену стипендію за успішність, при проведенні індексації його стипендії індекс споживчих цін також розраховується з вересня 2013 року. Право на індексацію стипендії також відбувається у лютому 2014 року на 1,1 %.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі