282 0

Работник принят на работу в одном периоде, а доход начислен в следующем: как заполнить графу 6 «Дата принятия на работу» формы № 1ДФ?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: в якому періоді заповнюється графа 6 «Дата прийняття на роботу» податкового розрахунку ф. № 1ДФ, якщо працівника було прийнято на роботу у одному періоді, а дохід нараховано і виплачено у наступному?

Контролери нагадують, що згідно з ст. 24 КЗпП України укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу. Трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли наказу чи розпорядження не було видано, але працівника фактично було допущено до роботи.

Так, графа 6 «Дата прийняття на роботу» форми № 1ДФ заповнюється тільки на тих фізичних осіб, які приймались на роботу у звітному періоді.

Міндоходівці зазначають, що якщо працівника було прийнято на роботу в звітному періоді (наприклад 31 березня), а дохід нараховано і виплачено у наступному (наприклад 01 квітня), то дата прийняття на роботу (31 березня) не відображається при заповненні та поданні податкового розрахунку за той звітний період, в якому нараховано дохід працівнику.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)