Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.06.14
1227 0
Друкувати
Обране

Принят закон о предоставлении депутатам компенсации денежнях средств на проезд и аренду жилья

Вчора, 3 червня 2014 р., Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» (щодо забезпечення діяльності)».

Законом внесено зміни до статей 23, 32, 35 Закону «Про статус народного депутата України», що дозволить на практиці забезпечити реалізацію окремих гарантій діяльності народних депутатів України.

Законом уточнено, що народному депутату протягом всього строку виконання депутатських повноважень щомісячно відповідно до положень статей 23, 35 цього Закону видаються кошти для компенсації вартості проїзду, оренди житла або винайму готельного номера, а також відшкодовуються витрати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, у розмірі місячної заробітної плати народного депутата, що не підлягають оподаткуванню.

Також встановлено, що у витратах на забезпечення діяльності Верховної Ради України передбачаються кошти на оренду житла або винайм готельного номера. Народному депутату на оренду житла або винайм готельного номера на підставі його заяви та копії документа, до якого внесені відомості про місце його проживання, Апаратом Верховної Ради України щомісячно видаються кошти в розмірі, встановленому кошторисом Верховної Ради України для компенсації вартості оренди (винайму).

Відповідний законопроект зареєстровано за № 4772.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі