Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.06.14
1485 0
Друкувати
Обране

Когда подавать декларацию по земельному налогу, если в течение года возникло право пользования еще одним участком?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: яку податкову декларацію з плати за землю (звітну чи нову звітну) необхідно надати, якщо ЮО на поточний рік подано «звітну» декларацію, але протягом року виникло право власності (користування) ще однією ділянкою в тому ж населеному пункті?

Контролери нагадали, що за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Так, форма Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), що затверджена наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1015, використовується платниками до 01.01.2015 р.. Починаючи з 01.01.2015 р. запроваджується форма декларації, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 865.

Отже, якщо платник податку на поточний рік подав звітну декларацію за земельні ділянки, що перебувають у його власності (користуванні), а протягом року отримав право власності (користування) на іншу земельну ділянку у тому ж населеному пункті, то такий платник має надати уточнюючу декларацію за місцезнаходженням таких земельних ділянок з урахуванням показників останньої поданої декларації за рік, що уточнюється, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним (в якому відбулися зміни).

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі