Когда подавать декларацию по земельному налогу, если в течение года возникло право пользования еще одним участком?

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на питання: яку податкову декларацію з плати за землю (звітну чи нову звітну) необхідно надати, якщо ЮО на поточний рік подано «звітну» декларацію, але протягом року виникло право власності (користування) ще однією ділянкою в тому ж населеному пункті?Контролери нагадали, що за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Так, форма Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), що затверджена наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1015, використовується платниками до 01.01.2015 р.. Починаючи з 01.01.2015 р. запроваджується форма декларації, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 865.

Отже, якщо платник податку на поточний рік подав звітну декларацію за земельні ділянки, що перебувають у його власності (користуванні), а протягом року отримав право власності (користування) на іншу земельну ділянку у тому ж населеному пункті, то такий платник має надати уточнюючу декларацію за місцезнаходженням таких земельних ділянок з урахуванням показників останньої поданої декларації за рік, що уточнюється, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним (в якому відбулися зміни).Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі