Нашi сайти:
775 0
Друкувати
Обране

Утвержден порядок перевода студентов, аспирантов и докторантов ВУЗОВ, расположенных на оккупированной территории

МОЗ наказом від 07.05.2014 р. № 556 затвердило Тимчасовий порядок переведення на навчання студентів, аспірантів і докторантів з вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на тимчасово окупованій території України.Цей Тимчасовий порядок визначає механізм переведення студентів, аспірантів і докторантів з вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на тимчасово окупованій території України, на навчання до вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на території інших регіонів України, та поширюється на вищі навчальні заклади I - IV рівнів акредитації та наукові установи незалежно від підпорядкування та форм власності.

Встановлено, що переведення студентів незалежно від курсу (року навчання), освітньо-кваліфікаційних рівнів і форм навчання здійснюється керівником навчального закладу, до якого переводиться студент, без погодження з МОН або центральним органом виконавчої влади, у підпорядкуванні якого перебуває такий навчальний заклад.

У разі відсутності у навчальному закладі вільних місць на напрямах підготовки (спеціальностях), на які здійснюється переведення студента, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, переведення здійснюється за рахунок вакантних місць з інших напрямів підготовки (спеціальностей) відповідних курсів (років навчання), що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.

Наказ № 556 набере чинності з дня його офіційного опублікування. Опублікування заплановано в «ОВУ» № 47 від 20.06.2014 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі