Изменения в порядке исчисления совокупного дохода семьи для всех видов соцпомощи

Мінсоцполітики спільно з Мінекономрозвитку та Мінфіном наказом від 13.06.2014 р. № 383/684/698 внесли зміни до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.Так змінами доповнено види соціальної допомоги, а саме — компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

Встановлено, що до сукупного доходу сімей (одержувачів) входять також:

доходи від продажу власної продукції тваринного походження;

доходи від продажу об'єктів нерухомого майна та транспортних засобів (за виключенням сум, які були використані на лікування або подолання наслідків надзвичайної ситуації у розмірі не менше 10 прожиткових мінімумів на одну особу з розрахунку на місяць, за умови документального підтвердження).

Не включається до сукупного доходу сімей (одержувачів), зокрема:

— оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів;

— вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, дитячих новорічних подарунків.

Наказ № 383/684/698 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі