Изменения в порядке исчисления совокупного дохода семьи для всех видов соцпомощи

Мінсоцполітики спільно з Мінекономрозвитку та Мінфіном наказом від 13.06.2014 р. № 383/684/698 внесли зміни до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.Так змінами доповнено види соціальної допомоги, а саме — компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

Встановлено, що до сукупного доходу сімей (одержувачів) входять також:

доходи від продажу власної продукції тваринного походження;

доходи від продажу об'єктів нерухомого майна та транспортних засобів (за виключенням сум, які були використані на лікування або подолання наслідків надзвичайної ситуації у розмірі не менше 10 прожиткових мінімумів на одну особу з розрахунку на місяць, за умови документального підтвердження).

Не включається до сукупного доходу сімей (одержувачів), зокрема:

— оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів;

— вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, дитячих новорічних подарунків.

Наказ № 383/684/698 набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі